Інститут екуменічних студій та Центр екобогословя та сталого розвитку запрошують тебе до спільної інтелектуальної мандрівки енциклікою Славен будь!”.

У рамках підготовки до Екуменічного Соціального тижня 2020 Інститут Екуменічних Студій УКУ та Центр екобогослов’я і сталого розвитку запрошують студентів львівських ВНЗ, які навчаються на спеціальності «Екологія», студентів програми богослов’я УКУ, Львівської духовної семінарії Святого Духа, а також студентів факультетів суспільних наук, наук про здоров’я та інших навчальних програм УКУ на міждисциплінарні читання енцикліки папи Франциска «Laudato Si: турбота про наш спільний дім» (Славен будь). Читання відбуватимуться у форматі дискусійного клубу.

Проект має на меті ознайомити студентів із документами соціальної доктрини Католицької Церкви, що стосуються екології, еко-богословськими документами інших Церков, а також із іншими важливими документами, які відображають сучасну екологічну ситуацію та пошук шляхів її вирішення. Через читання та обговорення текстів ми прагнемо залучити студентів до діалогу між наукою і богослов’ям, між різними світоглядними позиціями та різними методологічними підходами до питання захисту і збереження довкілля. Проект також має на меті консолідувати критичну масу проактивних студентів, які готові впроваджувати ідеї, які обговорюються на семінарах дискусійного клубу, в життя у вигляді практичних проектів або волонтерства.

Зустрічі відбуватимуться один раз на місяць. На кожній зустрічі учасники обговорюватимуть заздалегідь прочитаний розділ із енцикліки «Славен будь» і, залежно від потреб, інші супутні документи. Дискусія відбуватиметься у вільному форматі. Перша зустріч відбудеться 5 березня о 16:00 у корпусі ФБФ на Хуторівці, 35а, конференц-зал.

Необхідна попередня реєстрація: https://forms.gle/Z9S8XaYnndWcqC1d6

 

1920 березня 2020 року у приміщенні Львівського палацу мистецтв відбудеться ІХ Весняна виставка «Вища освіта – 2020». У цій освітній виставці візьмуть участь вищі навчальні заклади з України та закордону.

Весняна виставка «Вища освіта – 2020»  відбуватиметься 19–20 березня у Палаці залізничників (вул. Федьковича 54/56).

Час: 12:0016:00.

Серед запланованих заходів: презентації навчальних закладів, програми обміну студентів та учнів, проведення майстер-класів з вивчення іноземних мов, профорієнтаційне тестування тощо.

Вхід вільний.

Інститут екуменічних студій УКУ запрошує до спільної Молитви за єдність християн та мир в Україні

Для учасників заходу передбачена мистецька програма вiд P&P квінтету.
У молитовній зустрічі візьмуть  участь представники різних Церков і християнських спільнот Львова.

Дата і час: 22 січня 2020 року о 19.00 год.

Місце проведення: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11).

 

Благодійний родинний вечір «В гостях у Василя та Маланки»– це особлива нагода для галичан у різдвяний час ще раз зібратися великою родиною, щоб у щедрості свого серця спільно колядувати, творити атмосферу миру і добра, відновлюючи українські традиції та справжні духовні цінності.

Усі зібрані кошти будуть скеровані на підтримку соціальних проектів Фундації Духовного Відродження,зокрема на розвиток соціальних проектів Шпиталю Андрея Шептицького, програми для осіб з вадами слуху, супровід проектів католицької освіти та працю з молоддю.

Квитки можна придбати:

– онлайн на  Gastroli.ua https://gastroli.ua/ev…/v-gostyah-u-vasilya-ta-malanki-14-01;

– за номером телефону: 067 67 90 207 – Марія (пл. Юра, 5).

Інститут екуменічних студій УКУ та медіапроект «Духовність» є партнерами благодійного родинного вечора.

 

Домашня Церква

Цінувати. Навчитися цінувати все, що маю. Зберігати внутрішню чистоту і вмиротвореність. Бути в рівн...
dalibor
«Разом із Пеггі Блу ми довго читали «Медичний словник». Це її улюблена книжка. Вона захоплюється хворобами і запитує себе, які...
dalibor
«…Архетип незрячого вказує на втрату самоусвідомлення, западання в сон, відчуття небуття, перетворення в ніщо. Існувати – значить бути видимим.»Джон Галл...
З кожним роком у Львові збільшується кількість сакральних споруд. Сучасні архітектори послуговуються...
Ден пішов добровольцем до Національної гвардії у перших рядах.  Новини про нього ми дізнаємось від його молодшої сестри, яка періодично...
Не так давно «Духовність» проводила інтернет-опитування щодо формату викладання християнської етики в школах. Тема актуальна і цікава, тож в мене...
Англійський письменник Вільям Коллінз колись сказав: "У житті кожної людини, напевно, знайдуться хви...
В наш час дуже часто звучить питання із знаками оклику – в чому моє покликання, як знайти його, ві...
   Очень тяжело говорить о мире во время войны. Еще тяжелее говорить о нем в памятные дни, которые м...
dalibor
«Маловіре! Чого ти засумнівався?», - звернувся Ісус до Петра, коли той, злякавшись сильного вітру, почав потопати. Такий брак певності може...