Як виховати щасливих та відповідальних дітей чи зберегти теплі стосунки у шлюбі? Мабуть, кожен не раз замислювався над цим. Та часто люди потопають у сімейних проблемах і не знають, де шукати допомоги. Однак, на світі є людина, яка розуміє, чому діти ведуть себе так, а не інакше. Його прості, але геніальні поради, що основуються на християнських цінностях, повсякчас допомагають багатьом по всьому світі. Це відомий письменник та психолог, автор бестселерів, доктор Кевін Леман.

Доктор Кевін Леман проживає у США, штат Арізона. Уродженець міста Вільямсвіль. Закінчив коледж Норт-Парк. В Арізонському університеті здобув ступінь бакалавра психології, а через деякий час  – ступінь магістра та доктора.

Кевін Леман є батьком п’ятьох дітей. Як кожному чоловікові доводиться не легко, адже потрібно не лише утримувати велику родину, але й виявляти чимало уваги та любові дітям. Але йому це вдається.

Завдяки своїй відкритості та щирості до людей, Кевін Леман є популярним «лікарем стосунків». Його раді бачити на  радіо та у телепрограмах. А на таких, як «Погляд» з Барбарою Уолтерс, «Сьогодні», «Опора», «Ранкове шоу» компанії  CBS, «Зосередьтесь на сім’ї» та «Життя сьогодні», «Американський ранок» на CNN він є частим гостем. Кевін Леман також багато подорожує та бере участь у конференціях, читає лекції. Чимало сімей відкривають перед ним двері свого життя, запитуючи поради.

Ця людина не прагне популярності та визнання. Поєднуючи знання, освіту, досвід щасливого шлюбу на фундаменті глибокої віри, Кевін Леман став улюбленим християнським автором не лише у США, але й у Європі та СНД. Він доступно пише та розповідає про те, що хвилює усіх. Ті люди, які не знайомі з ним особисто, дуже легко знаходять з ним «спільну мову» на сторінках його книжок. Він не соромиться ділитись сокровенними моментами зі свого сімейного життя чи кумедними історіями із буднів п’ятьох дітей.

Не дивно, що Кевін Леман, будучи лауреатом різноманітних премій, стає сімейним психологом у програмі «Доброго ранку, Америко». Щоб допомагати подружнім парам зберегти сімейне вогнище та шлюб, письменник заснував та став президентом організації «Обітниці подружжя». Доктор Леман є також членом таких професійних об’єднань, як Американська психологічна асоціація, Американська федерація артистів радіо і телебачення, Національний реєстр постачальників послуг охорони здоров’я в області психології.

«Доктор Кевін Леман – незаперечний авторитет у нашому домі у випадках, що стосуються виховання дітей. Ми знаємо Кевіна довгі роки, ми близькі з ним і дружні, і ми бачимо позитивні результати його батьківських праць у його дітях», – ділиться автор книги «Love Talk», Тихоокеанського університету Сіетл, доктор Лес Паррот.

Не даремно кажуть, що про людину судять за її вчинками. Постать Кевіна Лемана повністю розкривається у його книжках. Його напрацювання розлітаються по всьому світі мільйонними тиражами. Вони є настільними порадниками для багатьох батьків та сімейних пар. Адже доктор Леман часто звертається до Слова Божого, де вже все написано, якими мають бути діти і батьки. Він часто зазначає, що часи «кнута і пряника» відійшли у минуле та не діють сьогодні. До прикладу, в одній із своїх книг, яка нещодавно опублікована в Україні у перекладі «Як виховати дитину і не збожеволіти», він легко і просто на основі цікавих життєвих прикладів розповідає, що любити треба дітей, а не їхні вчинки. Своїм досвідом показує, що інколи треба «вміти тягнути за килим», щоб діти попадали. Саме так діє практична дисципліна, яку він практикує у себе в сім’ї.

Діти Кевіна Лемана вважають його добрим та уважним батьком, незважаючи на зайнятість письменника. Вони знають, що це людина, до якої можна звернутись з будь-якою проблемою і він завжди дасть мудру та корисну пораду.

Ця людина показує всім, що цілком можливо вміло поєднувати кар’єрний ріст та роль турботливиго чоловіка і багатодітного батька. Не потрібно боятись обов’язків та відповідальності, просто необхідно організувати своє життя, знаючи кілька простих секретів від Кевіна Лемана. Їх  можна легко віднайти у його працях: «Переваги сімейного виховання», «Як виховати дитину і не збожеволіти», «7 речей, які він вам ніколи не розкаже», «Ідеальна пара», «Юність – це не смертельно», «Хто ти насправді», «Секс починається на кухні», «Мама вперше» та інші бестселери. Доктор Кевін Леман з гумором  говорить усе, як є, дає відповіді на реальні проблеми.

Сьогодні доктор Кевін Леман живе у Таксоні разом з дружиною Сенді та дітьми.

Олеся Барчук

Фото: 1 - hopeforyourfamily.com

2 - www.visionlifebookstore.coм

3 - http://stjohnsperth.com

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Домашня Церква

dalibor
Дух свідчитиме… Як відомо, в грецькій мові поняття «мученик» передається словом «свідок», таким чин... Безперечно, власні зусилля для самоконтролю важл...
Цінувати. Навчитися цінувати все, що маю. Зберігати внутрішню чистоту і вмиротвореність. Бути в рівн...
dalibor
«Разом із Пеггі Блу ми довго читали «Медичний словник». Це її улюблена книжка. Вона захоплюється хворобами і запитує себе, які...
dalibor
«…Архетип незрячого вказує на втрату самоусвідомлення, западання в сон, відчуття небуття, перетворення в ніщо. Існувати – значить бути видимим.»Джон Галл...
З кожним роком у Львові збільшується кількість сакральних споруд. Сучасні архітектори послуговуються...
Ден пішов добровольцем до Національної гвардії у перших рядах.  Новини про нього ми дізнаємось від його молодшої сестри, яка періодично...
Не так давно «Духовність» проводила інтернет-опитування щодо формату викладання християнської етики в школах. Тема актуальна і цікава, тож в мене...
Англійський письменник Вільям Коллінз колись сказав: "У житті кожної людини, напевно, знайдуться хви...
В наш час дуже часто звучить питання із знаками оклику – в чому моє покликання, як знайти його, ві...
   Очень тяжело говорить о мире во время войны. Еще тяжелее говорить о нем в памятные дни, которые м...
dalibor
«Маловіре! Чого ти засумнівався?», - звернувся Ісус до Петра, коли той, злякавшись сильного вітру, почав потопати. Такий брак певності може...