Скажете: хіба ця перемога аж така невидима? І будете мати рацію. Перемога мотиваційного спікера, автора бестселерів Ніка Вуйчича є видимою. Але саме у цій рубриці ми хотіли ще раз нагадати, що є видимим, а що – ні. І чому, слухаючи, цю людину, ніколи не варто здаватись.

А ще є інший привід – Нік приїжджає до Львова 28 жовтня. У цей день відбудеться живий виступ Ніка програмою «Життя без обмежень». Зазначимо, що Інститут екуменічних студій УКУ є одним із співорганізаторів програми.

 12 життєвих правил Ніка Вуйчича

1. Не втрачай надію, вона перемагає смерть

2. Не вдається – спробуй знову. Роби все, що можеш

Одного разу я займався серфінгом на Гаваях. Усі на пляжі дивилися – людина без рук, без ніг хоче кататися! Я лежав на дошці і люди мене штовхали на хвилю. Друзі поклали стопку рушників на дошку, щоб я міг на них спертися і піднятися. Раз 15 я пробував встати. І у мене нічого не виходило.

Але батьки вчили мене: щось не виходить, спробуй знову. Якщо щось не вдається, це не означає, що ти невдаха. Якщо довколишні бачать твою невдачу, не принижуй себе. Нічого страшного, якщо ти щось не можеш зробити. Нічого страшного, що ти не володієш всім. Але ти можеш до цього прагнути.

І я пробував знову і знову встати на дошку. І знаєте, коли я нарешті встав, я подумав: «О Боже, що ж мені тепер робити!?».

3. Не обмежуй сам свою радість

Пам’ятайте, іноді обставини диктують вам, що у вас є, але це не повинно визначити радість всередині вас. Не дозволяйте думці людей або якимось подіям принижувати вас.

4. Не бійся важкої праці

Мені не давали бути «поганим» хлопчиком. Мені не давали грошей на іграшки. Мені доводилося їх заробляти. Я порохотяжив будинок за два долари на тиждень. І далі був вільний вирішувати, що робити з цими грошима – купувати іграшки або віддавати бідним.

5. Будь вдячний за те, що у тебе є

Бути вдячним своїй сім’ї – це тільки початок. Я дуже люблю свою «ногу». Так, коли я ходив у школу і мене всі дражнили, було дуже важко бути вдячним. Але потім я зрозумів, що у всіх є проблеми. І, можливо, батько-алкоголік це страшніше, ніж не мати рук і ніг. Ми повинні дякувати за те, що у нас є, і молитися за тих, хто цього мати не може.

6. Бий м’яч, поки він не вдарив тебе

Якось я грав зі своїм другом у футбол. Він попередив мене, що буде зараз бити, щоб я встиг приготуватися. І ось я бачу, що м’яч летить на мене. І я не знаю, як відбити. Я хочу вдарити м’яч, поки він не вдарив мене. Думаю – головою, але для голови занадто низько. Копнути? Але я не дістану. І тоді все було, як в «Матриці» – ефект slow motion. Я стрибаю, відбиваю м’яч і сильно пошкоджую свою ногу. Три тижні не можу ходити. І коли я лежав на ліжку, дивився в стелю, то тоді вперше подумав: «Так ось, як почувають себе інваліди».

7. Іди до мети

Не важливо, хто ти, можеш ти ходити або говорити – в твоєму житті є мета.

8. Не вкладай щастя в тимчасові речі, інакше воно буде тимчасовим

Батько казав – ти повинен працювати. Але старайся, щоб і люди працювали на тебе. Тобі доведеться платити їм за те, щоб вони за тебе робили те, чого ти не можеш. У тебе є відповідальність за самого себе.

І я відчуваю цю відповідальність. Я цілісний, у мене є руки і ноги, я знаю свою мету. У мене є світ, сила й істина. Мені не потрібні гроші, влада, наркотики, алкоголь і порнографія, щоб відчувати себе щасливим. Це тимчасові речі і щастя від них не може бути тривалим.
9. Приймай себе таким, яким ти є

Дівчата, вам не потрібна нова пара взуття, щоб бути щасливими. Вам не потрібен хлопець, щоб бути щасливими. Шукайте чоловіка, який буде вас любити, і, коли почнуться труднощі, він не піде.

Хлопці думають, що іноді потрібно почати матюкатися, щоб бути крутим. Або накачати великі біцепси. Але у мене були настільки великі біцепси, що вони відвалилися.

Зрозумійте, біль і незадоволення, які ви відчуваєте, дав вам диявол. Але навіть з ваших осколків Бог може зробити щось прекрасне. Найважливіше – прийміть себе, зрозумійте, хто ви є і чого ви хочете.

10. Мрій і мрії стануть реальністю

Якщо ми не віримо в щось, це не означає, що його не існує. Але якщо ми ніколи не думаємо про щось, то ми цього не шукаємо. Якщо не шукаємо, то і не знайдемо. Не знайдемо, значить – ніколи не отримаємо. Усе просто.

Мрії стають реальністю, чудеса стають реальністю. Я не кажу, що все просто. Я, наприклад, ніколи не стану футболістом. Але я можу бути щасливою людиною. Щастя було прописано в моєму майбутньому. Я в це вірю.

11. Зосередьтеся на тому, що ви можете зробити

Якщо ви не щасливі без чоловіка, то і з ним не будете щасливі. Зосередьтеся на тому, що у вас є вже зараз. На тому, що ви можете робити вже зараз. Не чекайте чоловіка, роботу, кінця іспитів, щоб робити те, що допомагає вам бути щасливим!

12. Робіть хороший вибір, він дає хороші плоди

Рішення, які я приймав раніше, мене знерухомлювали. Я думав: «У тебе немає рук і ніг, ніхто, крім твоїх батьків, не любить тебе, ти тягар для всіх, не буде роботи, дружини, цілі».

Але вірте, у Бога є план щодо вас. Якщо у нього є план щодо безрукого і безногого Ніка Вуйчича, то, будьте впевнені, він є і щодо вас.

Якщо ви самі не отримали чуда, станьте дивом для когось іншого. Адже в підсумку час і любов – це дві основні валюти. Кожен день відповідайте собі на питання: хто ви і чого хочете? Робіть, що можете. Пам’ятайте про бідних. Моліться. Надихайте.

Про що і для кого розповідатиме Нік?

Його виступ відбудеться 28 жовтня на стадіоні «Арена Львів» о 18:00.

Це буде вже шостий візит Вуйчича до України. Програма візиту Вуйчича у Львові складатиметься з мотиваційного виступу перед десятками тисяч львів’ян, спілкування з представниками засобів масової інформації, бізнесу і місцевої влади. Крім того, Нік проведе зустріч зі шкільним персоналом з предмету організації безпечного середовища в школі.

Нік Вуйчич поділиться таємницями свого успіху та розповість, як він став щасливим батьком чотирьох дітей, гарним чоловіком та всесвітньовідомим спікером. Він розповість, що утримувало його від відчаю у складний період і пояснить, як реалізувати свій потенціал на всі сто відсотків, незважаючи на будь-які обмеження і перешкоди.

Його виступ відбудеться 28 жовтня на стадіоні «Арена Львів» о 18:00.

Квитки:

https://gastroli.ua/en/events/nik-vuichich-u-lvovi

За матеріалами організаторів та сайта «Букі»

Підготувала Наталія Ліхновська

Фото znaj.ua 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Домашня Церква

dalibor
Дух свідчитиме… Як відомо, в грецькій мові поняття «мученик» передається словом «свідок», таким чин... Безперечно, власні зусилля для самоконтролю важл...
Цінувати. Навчитися цінувати все, що маю. Зберігати внутрішню чистоту і вмиротвореність. Бути в рівн...
dalibor
«Разом із Пеггі Блу ми довго читали «Медичний словник». Це її улюблена книжка. Вона захоплюється хворобами і запитує себе, які...
dalibor
«…Архетип незрячого вказує на втрату самоусвідомлення, западання в сон, відчуття небуття, перетворення в ніщо. Існувати – значить бути видимим.»Джон Галл...
З кожним роком у Львові збільшується кількість сакральних споруд. Сучасні архітектори послуговуються...
Ден пішов добровольцем до Національної гвардії у перших рядах.  Новини про нього ми дізнаємось від його молодшої сестри, яка періодично...
Не так давно «Духовність» проводила інтернет-опитування щодо формату викладання християнської етики в школах. Тема актуальна і цікава, тож в мене...
Англійський письменник Вільям Коллінз колись сказав: "У житті кожної людини, напевно, знайдуться хви...
В наш час дуже часто звучить питання із знаками оклику – в чому моє покликання, як знайти його, ві...
   Очень тяжело говорить о мире во время войны. Еще тяжелее говорить о нем в памятные дни, которые м...
dalibor
«Маловіре! Чого ти засумнівався?», - звернувся Ісус до Петра, коли той, злякавшись сильного вітру, почав потопати. Такий брак певності може...