У книзі «Вогонь горить завжди. Як віднайти жагу до життя» Сильвіо Каттаріна викладає основи роботи заснованої ним терапевтичної спільноти з молодими людьми, зраненими досвідом наркозалежності, покинутості та безнадії. Однак під час читання швидко усвідомлюєш, що автор промовляє до цілого світу, до кожної людини, яка переживає момент зневіри й тривоги перед вимогами власного життя, кризу у стосунках з навколишнім світом, втрату соціальних зв’язків, самотність і пустку.

Багаторічний досвід праці у спільноті допомагає автору напрочуд гостро і проникливо ставити питання, які часто роблять наше життя нестерпним: як не боятися нестримної внутрішньої потреби блага, краси та сенсу; як жити теперішнім, а не лише вчинками та рішеннями минулого; як не губитися перед силою повсякдення; як плекати надію; як любити іншого та справді допомагати йому. Книга буде цікавою працівникам терапевтичних закладів, вихователям, соціальним робітникам, батькам та всім, хто бажає жити з натхненним серцем.

  • Кількість сторінок: 111
  • Палітурка: тверда
  • Рік видання: 2018
  • Формат: 125х170

40 стислих емоційних текстів як 40 щаблів, піднімаючись якими можна сягнути вершечка – Віфлеємської зірки. Або податися ще далі – туди, куди прямували мудреці зі Сходу, і зазирнути до різдвяного вертепу. Напевно, маленький Бог подарує свою усмішку кожному, хто прибув Його привітати... Запрошуємо і вас долучитися до мандрівки, щоби правдиво та з радістю зустріти новонародженого Спасителя.

Зі сайту «Свічадо»

Інтерв’ю з авторкою читайте тут.

Щасливе подружжя. Міцна сім’я. Щирі, відкриті стосунки між чоловіком та дружиною. У наш час «ринкового споживацтва» все це видається майже казкою, адже такі нематеріальні речі не є надто популярними чи поширеними у нашому суспільстві.

Тож чи можлива щаслива сім’я з міцними і відкритими взаємостосунками сьогодні? Якщо так, то як цього досягти, де навчитись, у кого набратись досвіду? Для того, щоб стати спеціалістом і працювати в певній сфері, потрібно вчитись від трьох до десяти років, а так чесно, то й ціле життя, враховуючи різні тренінги, майстер-класи чи курси підвищення кваліфікації. 

Але, на жаль, ніде не навчають бути хорошим чоловіком чи дружиною, батьком чи матір’ю. Добре, що останнім часом усе більше поширюється практика передшлюбних наук (при церквах, як правило), різноманітних психологічних тренінгів «Жіночності» чи «Мужності». І ми маємо змогу хоча б частково здобути ті знання і навички, які нам потрібні щоденно для творення своєї щасливої сім’ї.

Ця книга є результатом не лише теоретичних знань з психології, які збирала більше ніж 17 років. Вона більше про внутрішній досвід, про власне переживання здобутих знань. Усе, що тут написано, проживала і перевіряла на власному досвіді крок за кроком, сходинка за сходинкою. Але на рівні теоретичних знань чи навіть на рівні зовнішньої поведінки ці ідеї не працюють… І, тільки ставши внутрішнім інтеріоризованим досвідом, коли інакше вже й не уявляєш як, лише тоді вони дають свої результати для творення міцних, щасливих стосунків у шлюбі, а передусім для власного зростання та гармонії.

Я б назвала цю книгу «Психологія для життя. Або як бути щасливим у шлюбі». Це такий собі короткий конспект базових знань з психології стосунків між чоловіком та жінкою.

Дякую видавництву «КнигоВир» за співпрацю та чудове оформлення книжки!

 Інформація зі сайта «Домашня церква»

Антуан Аржаковський – французький історик і мислитель, автор низки відомих книг про новітню історію православної думки і публікацій на актуальні церковно-суспільні теми. У цій самобутній книзі він прокладає нові шляхи осмислення православ’я, розкриваючи його глибину і багатовимірність. Автор простежує метаморфози поняття православ’я в історичній динаміці двох тисячоліть з богословського, філософського, соціально-політичного та духовного поглядів, пропонуючи їх несподіваний і масштабний синтез. Православ’я розкривається одночасно як чотири парадигми: «правильне прославляння», «права істина», «вірна пам’ять» і «справедливе знання». У книзі показано, що в різні епохи на перший план виступала одна з цих чотирьох парадигм і що ознакою нашого часу є зростання розуміння православ’я як «справедливого знання». Таке повернення до початкових сенсів православ’я знову стає життєво важливим за часів церковно-конфесійних і національно-політичних криз. Книга буде цікавою і цінною для всіх, кого цікавить сенс християнства в історії і сучасності.

Історичні та богословські дослідження останніх десятиліть пролили нове світло на історію церковних соборів. Книга Клауса Шатца «Вселенські собори – стрижневі події історії Церкви» синтезує і представляє в доступній формі результати цих досліджень. Ця книга постала з викладів автора у Вищій філософсько-богословській школі св. Георгія у Франкфурті-на Майні і може використовуватися як навчальний посібник. Вона адресована насамперед студентам, але буде цікавою також для істориків, богословів і всіх, хто хоче пізнати церковну історію.

 Запрошуємо на презентацію книги у пятницю, 5 жовтня.

Час: 15.00

Адреса: Український католицький університет, Хуторівка, 35а., 101 ауд.

 

Домашня Церква

Наталія Ліхновська
Дух свідчитиме… Як відомо, в грецькій мові поняття «мученик» передається словом «свідок», таким чин... Безперечно, власні зусилля для самоконтролю важл...
Ніна Поліщук
Цінувати. Навчитися цінувати все, що маю. Зберігати внутрішню чистоту і вмиротвореність. Бути в рівн...
Наталія Ліхновська
«Разом із Пеггі Блу ми довго читали «Медичний словник». Це її улюблена книжка. Вона захоплюється хворобами і запитує себе, які...
Наталія Ліхновська
«…Архетип незрячого вказує на втрату самоусвідомлення, западання в сон, відчуття небуття, перетворення в ніщо. Існувати – значить бути видимим.»Джон Галл...
Мартa Гладкa
З кожним роком у Львові збільшується кількість сакральних споруд. Сучасні архітектори послуговуються...
Марія Гаврилишин
Ден пішов добровольцем до Національної гвардії у перших рядах.  Новини про нього ми дізнаємось від його молодшої сестри, яка періодично...
Олена Гриньків
Не так давно «Духовність» проводила інтернет-опитування щодо формату викладання християнської етики в школах. Тема актуальна і цікава, тож в мене...
Ліда Батіг
Англійський письменник Вільям Коллінз колись сказав: "У житті кожної людини, напевно, знайдуться хви...
Марія Голяш
В наш час дуже часто звучить питання із знаками оклику – в чому моє покликання, як знайти його, ві...
Сніжана Зелінська
   Очень тяжело говорить о мире во время войны. Еще тяжелее говорить о нем в памятные дни, которые м...
Наталія Ліхновська
«Маловіре! Чого ти засумнівався?», - звернувся Ісус до Петра, коли той, злякавшись сильного вітру, почав потопати. Такий брак певності може...